Dji Phantom Servis

Dji Servisi hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye 2000 yılında profesyonel olarak elektronik ve bilişim sektöründe çalışmaya başladıktan sonra 2010 yılında IHA (insansız hava araçları) lar ile sektöre giriş yaptık. DJi Drone Servis hizmeti profesyonel bir ekip ile ancak işin ehli uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Drone Dünyası ailesi olarak dji drone servisi konusunda uzman bir kadro ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de birçok dji servis firmasının Teknik serviliğini üstlendikten sonra 2014 yılında Drone lar için AR-GE birimimizi kurduk. Uzman Kadromuz ve Avrupa standartlarındaki Teknik servisimiz ile Araştırma ve Geliştirme Birimimizde birçok yeniliğe imza attık.

dji phantom servis

Dji servis 2016 yılının başında Termal Kameralar ile insansız hava araçlarının müthiş uyumunu geliştirdikten sonra Endüstriden Askeriye ‘ye, Arama Kurtarmadan Mühendislik dji servis birimlerine kadar birçok sektörde termal kameralar hakkında proje paylaşımlarında bulunduk. Yapmış olduğumuz çalışmalar kendine özgü ve yerli üretim olmaktadır.

Kısaca dji drone servis hizmetleri denince akla Drone Dünyası gelmektedir. Dji servis konusunda her geçen gün kendimize bir şeyler katıyoruz. Söz konusu siz değerli müşterlerimizin memnuniyeti olunca bizim için çalışmak zevke dönüşmektedir. Şu anda Tüm marka Dronelar için son teknoloji ürünlerle Termal Kameralı Ar-GE tasarımları yapmaktayız. Bizden Fiyat almadan cihaz tamir ettirmeyiniz.