Dji Spark Servis

Dji Spark Servisi hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye 2000 senesinde ustalaşmış olarak elektronik ve bilişim sektöründe çalışmaya başladıktan sonra 2010 senesinde IHA (insansız hava araçları) lar ile sektöre giriş yaptık. DJi Drone Servis hizmeti profesyonel bir ekip ile ancak işin ehli uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Drone Dünyası ailesi olarak dji drone servisi konusunda uzman bir kadro ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de biroldukça dji servis şirketinın Teknik serviliğini üstlendikten sonra 2014 yılında Drone lar için AR-GE birimimizi kurduk. Uzman Kadromuz ve Avrupa standartlarındaki Teknik servisimiz ile Araştırma ve Geliştirme Birimimizde birçok yeniliğe imza attık.

dji spark servis

2016 seneninın başında Termal Kameralar ile insansız hava çalgılarının müthiş uyumunu geliştirdikten sonra Endüstriden Askeriye ‘ye, Arama Kurtarmadan Mühendislik birimlerine kadar birçok sektörde termal kameralar hakkında proje paylaşımlarında bulunduk. Yapmış olduğumuz çalışmalar kendine özgü ve yerli üretim olmaktadır.

Yani dji drone servis hizmetleri denince akla Drone Dünyası gelmektedir. Dji drone servisi konusunda her geçen gün kendimize bir şeyler katıyoruz. Söz konusu siz dji servis kıymetli müşterlerimizin memnuniyeti olunca bizim için çalışmak zevke dönüşmektedir. Şu anda Tüm marka Dronelar için son teknoloji ürünlerle Termal Kameralı Ar-GE tasarımları yapmaktayız. Bizlerden Fiyat almadan cihaz tamir ettirmeyiniz.